מוניות והסעות לנתב"ג

איסוף עם שלט בנתב"ג

בישראל שני שדות תעופה בינלאומיים בן גוריון (TLV), הממוקמים בסמוך לעיר תל אביב, ובדרום הארץ, נמל התעופה עובדה (עובדה) ליד העיר אילת. ניתן להגיע משדה התעופה לכל נקודה בישראל בתחבורה ציבורית, כמו גם באוטובוס, עם זאת, יש להסכים כי העברה פרטנית משדה התעופה במונית היא פתרון משתלם ונוח יותר. מפגש בנתב"ג יעזור לכם להגיע בקלות וללא דאגות ליעד.

אם אתם צריכים מיניוואן, טנדר או מיניבוס, תוכלו להזמין גם אצלנו. להזמנת פגישה בשדה התעופה עם שלט יש למלא בקשה באתר. הטופס מציג את היעדים הפופולריים ביותר עם מחירים. כמו כן, ניתן לברר כמה עולה מונית בישראל לערים אחרות באמצעות טופס ההזמנה של "הזמנת העברה".

c

מהי הדרך הטובה ביותר להזמין מונית

באינטרנט או בטלפון?

בהזמנה אונליין באתר:
 • הזמנות מתקבלות מסביב לשעון 24/7
 • היכרות עם המחירון המלא
 • אפשרות להזמין מספר הזמנות בבת אחת;
 • תשלום באמצעות כרטיס מקוון;
 • מייל אישור בכתב.
בהזמנה טלפונית:
 • הזמנות מתקבלות אך ורק על פי לוח הזמניםראה כאן)


סיורים פרטיים בישראל

חברתנו מספקת סיורים ברחבי ישראל ברוסית. טיולים לא יקרים מכיוון שיש לנו צוות משלנו עם מכוניות. בניגוד לסיורים קבוצתיים, שפועלים אך ורק על פי לוח הזמנים, יש לנו יציאה בכל יום בשבוע. עלות הטיולים מצוינת בקטלוג הטיולים. על פי בקשה, ניתן לספק רכב מכל קטגוריה וכן כל כיוון ונושא טיולים, למשל, תל אביב, ים המלח.

העברות קבוצתיות

חברת אמון מוניות היא הפתרון לכל בעיות התחבורה שלכם בנסיעה בישראל. משנת 2002 אנו פועלים בשוק המקומי הישראלי של שירותי הובלה וכדי לחסוך, חלק מהתיירים מזמינים העברות קבוצתיות בישראל. אנו לא מספקים שירותים כאלה, רק מסיבה אחת: אנו שואפים להפוך את הטיול לאידיאלי עבורכם, לכן אנו פונים לכל לקוח בנפרד. אנו ניקח בחשבון את כל העדפותיך ובמידת הצורך נציע אפשרויות שירות שונות. "אמון" מעריכה כל לקוח - חשוב לנו מאוד שתאהבו את זה בישראל!
בין היתר, אנו משרתים תיירים ממדינות חבר העמים.

הנהגים והצי שלנו

אנו ניגשים לשליטה על מצב המכוניות שלנו בזהירות רבה. פנים וגוף נקיים לחלוטין, נוכחות של מזגן תקין ונווט GPS וכן כל המסמכים הדרושים למתן שירותי מוניות בישראל הם המרכיבים העיקריים להצלחתנו.

הצוות שלנו יארגן פגישה בשדה התעופה עם שלט ברוסית. במונית משדה התעופה. בן-גוריון או עובדה יתמזל מזלכם על ידי נהג עם חווית נהיגה גבוהה. הוא יערוך סיור קצר במסלול המוניות בישראל. רוב הנהגים שלנו דוברים לא רק רוסית, אלא גם אנגלית ועברית.

יתרונות הזמנת מונית בישראל מחברת אמון:

 • אספקת רכב בזמן
 • מכוניות משנות הייצור האחרונות, כולל דגמי VIP
 • נהגים אדיבים עם ידע מצוין במסלולים
 • אפשרות להזמנת שירות נוסף
 • מחירי מוניות משתלמים בישראל ומבחר נוח של אפשרויות תשלום.


אז האם זה שווה את הסיכון בשימוש בשירותיהם של ספקים פרטיים ישירות בשדה התעופה? הזמינו מונית לשדה התעופה מראש, והנסיעה מובטחת לא תקלקל לכם את הרושם הראשוני מהמדינה, להיפך, היא תעזור לכם להתחיל את החופשה או נסיעת העסקים שלכם עם רגשות חיוביים!

השירותים שלנו

נסיעה לשדה התעופה
בדוק מחירים
נסיעה בין עירוניות
בדוק מחירים
נהג אישי
בדוק מחירים
סיורים בישראל
בדוק מחירים
שליח דחוף
בדוק מחירים

שתף ברשתות חברתיות: