מוניות והסעות לנתב"ג

עלינו

אנו שמחים לארח אתכם באתר מוניות אמון! חברתנו פועלת בשוק המוניות והסעות משנת 2002. שנים רבות ברציפות אנו מספקים ללקוחותינו מוניות והסעות לשדה התעופה וחזרה. המשימה שלנו היא לספק שירות הסעות ומוניות שאפשר לסמוך עלינו ב100%. לא סתם קוראים לחברתינו מוניות אמון. אנו פותרים סוגיות מורכבות בתחום הסעות ומוניות עבור תיירות נכנסת. ללקוחות עסקיים מספקים נהג אישי צמוד לכל היום. המתנה עם שלט בנתב"ג עבור כל לקוח או קפוצה שמגיע לישראל.

הלקוחות שלנו לא צריכים לדאוג מאי נוחות או עיכובים. הנהגים שלנו:
 - מגעים בזמן שנקבע;
 - שומרים על הרכב נקי ומסודר;
 - מדברים בנימוס עם לקוחות;
 - עוזרים במזוודות בהכנסת לתא המטען;
 - אוספים משדה התעופה עם שלט.

החברה מעסיקה אך ורק נהגים עם ניסיון רב בתחום ההסעות. ללקוחות לא תהיה בעיה לתקשר עם נהגים מכיוון שיש בחברינו נהגים שמדברים מספר שפות זרות: אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית… מדובר באנשי מקצוע שמכירים היטב את מפת ישראל. בנוסף, המיניוואנים מסוג מרסדס או ורכבים גדולים החדישים שלנו מצוידים בניווט המאפשר לקצר את המסלול, להפוך את הנסיעה למהירה ונוחה יותר. לקוחות החברה מעריכים את האדיבות והיחס הקשוב של העובדים שלנו.  כל נהג שעובד בחברתנו הוא איש שיחה נעים שיכול לשמש כמדריך אישי, שמכיר הרבה עובדות מההיסטוריה והמודרנה של ישראל. בניגוד לשירותי מוניות אחרים, אנו מציעים מחירים נוחים עם שירות באיכות גבוהה באופן עקבי. לרשות הלקוחות עומדים מספר שירותים נוספים, בהם ניתן להשתמש 24/7 בכל ימות השנה ואף בחגים בהם חברות אחרות אינן עובדות.

השירותים שלנו
אנו מציעים שירותים שיספקו את צרכיהם של הנוסעים התובעניים והתובעניים ביותר. בחברתינו אתם  יכולים להזמין שירותים הבאים:
 - איסוף עם שלט בשדה התעופה;
 - מוניות לשדה התעופה;
 - מוניות בין עירוניות;
 - נהג אישי ליום שלם;
 - סיורים עם מדריך אישי;
 - שליחויות דחופות לכל חלקי הארץ.

רכבים שלנו:
- מוניות מרצדס (עד 3 נוסעים);
- מיניוואנים מרצדס (עד 6 מושבים);
- ואנים (עד 10 מושבים);
- מיניבוסים (עד 20 מושבים);
- מרצדסים C,E,S קלאס (לא מונית). 

הלקוח יכול להזמין אונליין אחד מהשירותים הנ"ל באמצעות מחשב האתר של בחברתינו. מספיק להשאיר בקשה באתר החברה ולהבהיר את פרטי השירות הנדרש בהערות. לאחר הפנייה דרך האתר אתם תקבלו הודעה במייל או בטלפון משירות הלקוחות על פרטי הנהג שאמור לשרת אתכם, כמו כן ניתן לעקוב אחרי מצב ההזמנה באזור האישי. בכל שאלה ניתן לפנות לתמיכה בטלפון או בוואטסאפ שמופיע בדף צור קשר. התשלום עבור השירות מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי (PayPal), מזומן או ניתן לשלם גם דרך Bit. שעות עבודה של מענה אנושי פועל כל יום בין 9:00 עד 20:00 לאחר מכן ניתן להשאיר הודעה במייל או בהודעת וואטסאפ. חברתינו מבטיחה יחס אישי לכל לקוח (ראה חוות דעת).
שתף ברשתות חברתיות:
Напишите нам