מוניות והסעות לנתב"ג

נהג אישי

נהג אישי עם רכב בישראל

שירות של נהג אישי באמון מוניות
חברת אמון מוניות מכירה מקרוב מהם הצרכים הקיימים כיום בתחום שירותי ההסעות. היכולת של החברה לעקוב אחר השינויים הדינמיים בתחום ולדייקם עבור כלל לקוחותיה באים לידי ביטוי בכל הנוגע לשירות של נהג אישי.


חברת אמון מוניות עוסקת כשני עשורים בתחום שירות ההיסעים בישראל. חברתנו מספקת שירות של נהג אישי עבור לקוחותיה הישראלים וכמובן עבור אנשי עסקים ותיירים המגיעים לישראל לצרכי אישיים, תיירותיים ועסקיים.

למול העובדה כי ישראלים רבים מעדיפים לעלות על ההגה בעצמם ולנהוג ברכב הפרטי, ישנם מקרים בהם נמנע מהם לעלות על ההגה. מקרים בהם נהגים נמצאים בשלילת רישיון ואף מקרים בהם מצבם הרפואי אינו מאפשר להם לחזור ולנהוג לתקופה ממושכת. עבור רבים מהם, מדובר בגזירה לא פשוטה המשבשת את חיי היום יום שלהם ושל בני משפחתם.

כאן אנו נכנסים לתמונה. במקרים ובהם לא תוכלו לעלות על ההגה לתקופה ממושכת, אנו נוכל לאחוז בהגה במקומכם ולאפשר לכם ליהנות מנהג אישי. כזה שיאפשר לכם להגיע לעבודה שלכם, לפגישות עסקיות, אירועים משפחתיים וכל אירוע אחר אליו תרצו להגיע.

מחירי שירותי הנהג האישי בישראל

חישוב מחיר השירות מתבצע לפי הזמן או המרחק בקילומטרים שעברו. ניתן להזמין את שירותי הנהג האישי בישראל למשך כל היום (6-10 שעות), במידת הצורך לשלם את תוספת הזמן או מרחק הנסיעה. המחירים קבועים ולא ישתנו לאחר תשלום הזמנתך. אין עמלות ותוספות נסתרות עבור השירות בסוף השבוע או בלילה בחברת "אמון".

נפח עבודה של מים 8 שעות או 200 ק"מ.

שעה נוספת = 50$ או ק"מ אחד. = $1.5.

מחיר שירותי הנהג האישי בישראל אינו גבוה, אם בוחנים את זה. הסכימו שתוצאת התאריך תלויה בהגעה המתוזמנת היטב, בעוד שההגעה המאוחרת בכל מצב - לא רק בעסק אלא בחופשה או בטיפול - פירושה תמיד אובדן כסף.

אל תחסוך בנוחות ובבטיחות אישית! הזמינו את שירותי הנהג האישי בישראל באמצעות הטופס באתר חברת "אמון".


הצי שלנו

Sedan Comfort (4-pax)
4
3
הסדאן היוקרתית מספקת מרווח רב לרגליים ומרווח ראש ויכולה להכיל עד ארבעה נוסעים מבוגרים. מזוודות הסדאן היוקרתיות מכילות ארבע מזוודות נשיאה סטנדרטיות בתוספת שני תיקי נשיאה.
Business Sedan (4-pax)
3
3
מרצדס בנץ הם שם נרדף לרכבי יוקרה ובטיחות חדישים. בתור הסדאן והקרוסאובר הגדולים ביותר של מרצדס, הם מציעים את מירב המקום לנוסעים במושבים האחוריים.
Minivan (6-pax)
6
6
ה-MINIVAN היוקרתי שלנו מספק מקום בשפע מבלי לוותר על הסגנון. מושבים שישה מבוגרים ועוד שישה תיקים נשלחים סטנדרטיים. מצויד במערכת ניווט GPS ו-EZ-Pass.
Van (9-pax)
9
9
הטנדר ל-9 נוסעים אידיאלי לתחבורה בשדה התעופה. טנדר זה יכול להושיב 9 נוסעים עם 9 תיקים נשלחים סטנדרטיים בתוספת 9 כבודה. יש לו מיזוג קדמי ואחורי וחלונות כהים לנוחות ולביטחון שלך.
Minibus (20-pax)
20
20
המיניבוס הממוזג והאופנתי שלנו מכיל 20 נוסעים בנוחות עם הרבה מקום למטען. המיניבוס הזה מושלם להסעות לשדה התעופה, לנסיעות ארגוניות, להסעה של אורחים במסיבת חתונות ולסיור אתרים דרך ישראל.
VIP BUSINESS 3-PAX
3
3
הדגם הגבוה ביותר הוא בעל ביצועים מצוינים על הכביש עם מנוע חזק של 400 כ"ס. צורתו המהודרת ועיצוב הפנים הנהדר נהנים בצורה הטובה ביותר בחברה טובה על הכביש.
Sedan
1-3
1-3
₪1700
Minivan
1-6
1-6
₪2100
Van
1-10
1-10
₪2400
Minibus
1-20
1-20
₪2800

משמרת של הנהג היא 8 שעות או 200 ק"מ. (מה שמגיע מוקדם יותר). אקסטרה 1 ק"מ - 5₪, שעה - 150₪.

שתף ברשתות חברתיות: