מוניות והסעות לנתב"ג

נהג אישי

נהג אישי עם רכב בישראל

רוצים לטייל מעל ארץ הקודש עם הנוחות המיוחדת? הנהג האישי עם הרכב בישראל הוא שירות לתיירים VIP המוצע על ידי חברת "אמון" במחיר סביר.

הנהגים עם הרכב האישי יבטיחו את הנוחות יוצאת הדופן של נסיעות ברחבי הארץ. אנשי עסקים ואנשים מצליחים שהגיעו לטיפול רפואי מזמינים שירות זה כדי לממש את כל תוכניותיהם.

הנהג האישי עם הרכב בישראל הוא ההצעה, בפועל גם עבור המטיילים. טיולים לכל נקודה בארץ, רגיעה בחופים וביקור במסעדות הטובות ביותר, קניות וצילום גורמים לכך שאינך מוגבל במסלולים ובלוח הזמנים של התחבורה עם הנהג האישי.

מחירי שירותי הנהג האישי בישראל

חישוב מחיר השירות מתבצע לפי הזמן או המרחק בקילומטרים שעברו. ניתן להזמין את שירותי הנהג האישי בישראל למשך כל היום (6-10 שעות), במידת הצורך לשלם את תוספת הזמן או מרחק הנסיעה. המחירים קבועים ולא ישתנו לאחר תשלום הזמנתך. אין עמלות ותוספות נסתרות עבור השירות בסוף השבוע או בלילה בחברת "אמון".

נפח עבודה של מים 8 שעות או 200 ק"מ.

שעה נוספת = 50$ או ק"מ אחד. = $1.5.

מחיר שירותי הנהג האישי בישראל אינו גבוה, אם בוחנים את זה. הסכימו שתוצאת התאריך תלויה בהגעה המתוזמנת היטב, בעוד שההגעה המאוחרת בכל מצב - לא רק בעסק אלא בחופשה או בטיפול - פירושה תמיד אובדן כסף.

אל תחסוך בנוחות ובבטיחות אישית! הזמינו את שירותי הנהג האישי בישראל באמצעות הטופס באתר חברת "אמון".


הצי שלנו

Sedan Comfort (4-pax)
4
3
הסדאן היוקרתית מספקת מרווח רב לרגליים ומרווח ראש ויכולה להכיל עד ארבעה נוסעים מבוגרים. מזוודות הסדאן היוקרתיות מכילות ארבע מזוודות נשיאה סטנדרטיות בתוספת שני תיקי נשיאה.
Business Sedan (4-pax)
3
3
מרצדס בנץ הם שם נרדף לרכבי יוקרה ובטיחות חדישים. בתור הסדאן והקרוסאובר הגדולים ביותר של מרצדס, הם מציעים את מירב המקום לנוסעים במושבים האחוריים.
Minivan (6-pax)
6
6
ה-MINIVAN היוקרתי שלנו מספק מקום בשפע מבלי לוותר על הסגנון. מושבים שישה מבוגרים ועוד שישה תיקים נשלחים סטנדרטיים. מצויד במערכת ניווט GPS ו-EZ-Pass.
Van (9-pax)
9
9
הטנדר ל-9 נוסעים אידיאלי לתחבורה בשדה התעופה. טנדר זה יכול להושיב 9 נוסעים עם 9 תיקים נשלחים סטנדרטיים בתוספת 9 כבודה. יש לו מיזוג קדמי ואחורי וחלונות כהים לנוחות ולביטחון שלך.
Minibus (20-pax)
20
20
המיניבוס הממוזג והאופנתי שלנו מכיל 20 נוסעים בנוחות עם הרבה מקום למטען. המיניבוס הזה מושלם להסעות לשדה התעופה, לנסיעות ארגוניות, להסעה של אורחים במסיבת חתונות ולסיור אתרים דרך ישראל.
VIP BUSINESS 3-PAX
3
3
הדגם הגבוה ביותר הוא בעל ביצועים מצוינים על הכביש עם מנוע חזק של 400 כ"ס. צורתו המהודרת ועיצוב הפנים הנהדר נהנים בצורה הטובה ביותר בחברה טובה על הכביש.

בדוק מחירים

יש למלא את כל השדות..
יש למלא את כל השדות..
יש למלא את כל השדות..
זמן לא תקין

שתף ברשתות חברתיות: