מוניות והסעות לנתב"ג

לנהגים

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!

פעילותנו בראש סדר העדיפויות היא ארגון וביצוע העברות פרטניות בישראל, אשר בבסיסן עומד הרצון לזכות באמון הבלתי מותנה של לקוחותינו.

הדבר החשוב ביותר, במה שאנו שונים מרבים, הוא ש"מונית אמון" היא שירות שאינו מקבל עיכובים, חוסר זמן וחוסר אחריות.

הצי שלנו

Sedan Comfort (4-pax)
4
3
הסדאן היוקרתית מספקת מרווח רב לרגליים ומרווח ראש ויכולה להכיל עד ארבעה נוסעים מבוגרים. מזוודות הסדאן היוקרתיות מכילות ארבע מזוודות נשיאה סטנדרטיות בתוספת שני תיקי נשיאה.
Business Sedan (4-pax)
3
3
מרצדס בנץ הם שם נרדף לרכבי יוקרה ובטיחות חדישים. בתור הסדאן והקרוסאובר הגדולים ביותר של מרצדס, הם מציעים את מירב המקום לנוסעים במושבים האחוריים.
Minivan (6-pax)
6
6
ה-MINIVAN היוקרתי שלנו מספק מקום בשפע מבלי לוותר על הסגנון. מושבים שישה מבוגרים ועוד שישה תיקים נשלחים סטנדרטיים. מצויד במערכת ניווט GPS ו-EZ-Pass.
Van (9-pax)
9
9
הטנדר ל-9 נוסעים אידיאלי לתחבורה בשדה התעופה. טנדר זה יכול להושיב 9 נוסעים עם 9 תיקים נשלחים סטנדרטיים בתוספת 9 כבודה. יש לו מיזוג קדמי ואחורי וחלונות כהים לנוחות ולביטחון שלך.
Minibus (20-pax)
20
20
המיניבוס הממוזג והאופנתי שלנו מכיל 20 נוסעים בנוחות עם הרבה מקום למטען. המיניבוס הזה מושלם להסעות לשדה התעופה, לנסיעות ארגוניות, להסעה של אורחים במסיבת חתונות ולסיור אתרים דרך ישראל.
VIP BUSINESS 3-PAX
3
3
הדגם הגבוה ביותר הוא בעל ביצועים מצוינים על הכביש עם מנוע חזק של 400 כ"ס. צורתו המהודרת ועיצוב הפנים הנהדר נהנים בצורה הטובה ביותר בחברה טובה על הכביש.

שתף ברשתות חברתיות: