מוניות והסעות לנתב"ג

לנהגים

נרשמים עכשיו ומתחילים להרוויח!


בואו להיות חלק מאמון מוניות
המוניטין שנבנה על ידי אמון מוניות בתחום ההסעות בישראל, הוביל לאורך השנים לביקוש רחב בקרב לקוחות בישראל ומחו"ל. אותו ביקוש הוביל לצורך התמידי שלנו להתרחב, הן בצי הרכבים העומד לרשותנו, ביכולת להעניק מגוון רחב של שירותים ובראש ובראשונה – לגייס אלינו נהגים חדשים, זאת תוך הקפדה יתרה על יכולת בין אישית גבוהה, ידע בשפות ותודעת שירות גבוהה.

נכון להיום, אנו באמון מוניות מעוניינים לקבל אלינו נהגים חדשים. כאלו שרואים במקום עבודתם כמקור להתפתחות אישית, הצלחה ורצון להעניק מעצמם עבור כל לקוח שמגיע לרכבם.

מעוניינים להיות חלק מחברת הסעות מצליחה ומתקדמת? מלאו פרטים כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם.

הצי שלנו

Sedan Comfort (4-pax)
4
3
הסדאן היוקרתית מספקת מרווח רב לרגליים ומרווח ראש ויכולה להכיל עד ארבעה נוסעים מבוגרים. מזוודות הסדאן היוקרתיות מכילות ארבע מזוודות נשיאה סטנדרטיות בתוספת שני תיקי נשיאה.
Business Sedan (4-pax)
3
3
מרצדס בנץ הם שם נרדף לרכבי יוקרה ובטיחות חדישים. בתור הסדאן והקרוסאובר הגדולים ביותר של מרצדס, הם מציעים את מירב המקום לנוסעים במושבים האחוריים.
Minivan (6-pax)
6
6
ה-MINIVAN היוקרתי שלנו מספק מקום בשפע מבלי לוותר על הסגנון. מושבים שישה מבוגרים ועוד שישה תיקים נשלחים סטנדרטיים. מצויד במערכת ניווט GPS ו-EZ-Pass.
Van (9-pax)
9
9
הטנדר ל-9 נוסעים אידיאלי לתחבורה בשדה התעופה. טנדר זה יכול להושיב 9 נוסעים עם 9 תיקים נשלחים סטנדרטיים בתוספת 9 כבודה. יש לו מיזוג קדמי ואחורי וחלונות כהים לנוחות ולביטחון שלך.
Minibus (20-pax)
20
20
המיניבוס הממוזג והאופנתי שלנו מכיל 20 נוסעים בנוחות עם הרבה מקום למטען. המיניבוס הזה מושלם להסעות לשדה התעופה, לנסיעות ארגוניות, להסעה של אורחים במסיבת חתונות ולסיור אתרים דרך ישראל.
VIP BUSINESS 3-PAX
3
3
הדגם הגבוה ביותר הוא בעל ביצועים מצוינים על הכביש עם מנוע חזק של 400 כ"ס. צורתו המהודרת ועיצוב הפנים הנהדר נהנים בצורה הטובה ביותר בחברה טובה על הכביש.
שתף ברשתות חברתיות: