מוניות והסעות לנתב"ג

נסיעה בין עירונית

אנו נספק לכם רכב עם נהג

טיילו בארץ הקודש בנוחות מיוחדת. נהג אישי עם רכב ליום הוא שירות לתיירים שאוהבים לחסוך מזמנם. שירות זה מוצע על ידי חברתנו במחיר משתלם.

נסיעה בין עירונית - רק עם אמון מוניות

חלק ממערך השירותים של אמון מוניות כולל נסיעה בין עירונית. נסיעה המאפשרת לכם ליהנות מנהג צמוד שדואג לכם מהרגע שנכנסתם לרכב ועד הגעתם הבטוחה ליעד.

עבור ישראלים ותיירים רבים הצריכים לבצע נהיגה בין עירונית, רציפה ומאתגרת, מהווה אותו שירות חבל הצלה של ממש. צוות הנהגים של אמון מוניות המכיר את כבישי ישראל לאורכה ולרוחבה יוכל לאפשר לכם להגיע מעיר לעיר באופן בטוח, נוח ומהיר.

נסיעה בין עירונית עם נהג אישית לעומת החלופות הקיימות
בואו נודה על האמת, נסיעה בין עירונית עם נהג אישי מהווה שירות נוח המאפשר לנו לחסוך זמן יקר וזאת לעומת החלופות הקיימות – שימוש ברכבת ישראל ובאוטובוסים בין עירוניים, כששימוש בחלופות אלו יכול להפוך לא פעם להרפתקה של ממש.

השימוש בתחבורה ציבורית בישראל בהחלט טעון שיפור. בין אם מדובר על אלמנטים הנוגעים לעמידה בזמנים, נוחות הנסיעה ועד החלטות גורפות על ביטול קווי רכבת, אין ספק שעבור רבים השימוש בחברת הסעות מקצועית בעבור נסיעה בין עירונית הופך לרלוונטי מאי פעם.
יום עמוס בפגישות עסקיות? חייג אלינו עוד היום!

מי הם אותם לקוחות שעושים שימוש תדיר בשירות שלנו? בין אותם לקוחות להם אנו נותנים שירות של נסיעה בין עירונית הם אנשי עסקים שהיומן שלהם מלא בפגישות במספר נקודות ברחבי הארץ.

אנו מספקים לאותו איש עסקים נהג אישי לאורך כל יום העבודה. נהג שיאסוף אתכם מהבית ויספק לכם מסלול נוח, מהיר ובטוח לאורך כל יום העבודה, לבטח ביום עבודה הכולל פגישות בחיפה, חדרה, תל אביב, באר שבע או כל יעד אחר.

כל שנותר לכם זה להתרווח במושב, להתכונן לאותן פגישות ולתת לנהג שלנו להוביל אתכם בבטחה ממקום למקום. בלי לדאוג לצורך למצוא מהי הדרך המהירה או הקצרה ביותר, להחנות את הרכב או לעצור לתדלוק.  

בדוק מחיר

בניית המסלול נכשלה
יש למלא את כל השדות..
ADDRESS_MATCH
יש למלא את כל השדות..
ADDRESS_MATCH
יש למלא את כל השדות..
יש למלא את כל השדות..
זמן לא תקין
יש למלא את כל השדות..
יש למלא את כל השדות..
זמן לא תקין
הזינו את תאריך ההעברה חזרה לפחות שעה אחת לאחר הנסיעה הראשית
נסיעה נוספת
loading
נסיעה נוספת
שתף ברשתות חברתיות: