מוניות והסעות לנתב"ג

לעסקים

חשבון עסקי

לחברת ההסעות "אמון מוניות" יש את כל המשאבים הדרושים ליישום הסעת נוסעים בטוחה ונוחה בכל שעות היום ובכל מזג אוויר. אנו מארגנים הסעות בישראל, ומוכנים גם לספק הסעות לסיורים. שירות השילוח של החברה פועל מסביב לשעון ושבעה ימים בשבוע. הנחות משמעותיות על שירותי הובלה ניתנות ללקוחות קבועים.

הגשת בקשה לחשבון עסקי:

סוכנויות נסיעות

אנו מעוניינים בשירותינו הקשורים להסעת נוסעים ברחבי ישראל, ומעניין גם להרחיב את מגוון שירותי התיירות, אנו מזמינים אתכם לשתף פעולה.

אנו פתוחים לכל דיאלוג ומוכנים לדון בתנאי שיתוף הפעולה על כל בסיס מועיל הדדי. אתה הופך אוטומטית לשותף שלנו ומידע עליך יופיע באתר האינטרנט שלנו ובחוברות המידע שלנו.

באמצעות השתתפות בהטמעת שירותי ההובלה של חברת מוניות אמון, תוכלו להרחיב את מגוון השירותים של חברתכם ולהציע ללקוחותיכם משהו שלא יכולתם להציע קודם לכן.

כלומר, השירותים שלנו:

  • שירות נסיעות עסקים חד פעמיות;
  • העברות אישיות מ/אל שדה התעופה;
  • שירותים לאירועי חברה
  • ליווי של תיירות רפואית;
  • מציעים סיורי vip בישראל;
  • משלוח אקספרס של סחורה בישראל (שירותי שליחויות)

יש לנו ניסיון רב שנים בפרויקטים משותפים דומים. חברתנו פועלת בכל רחבי ישראל. זה פותח עבורך מקור הכנסה חדש ואיתן, שיעזור לך לשמור על העסק שלך. בנוסף, יש לנו פארק מים סולידי כך שתוכלו להציע ללקוחותיכם הסעות לים המלח, הסעות תל אביב ירושלים וכן טיולים לערים נוספות. בעזרת הרכבים שלנו תוכלו להציע לאורח פגישה בשדה התעופה בישראל עם משלוח לבית המלון ובחזרה.

אתה לא כרוך בעלויות כלשהן, אלא רק מרחיב את היכולות שלך. מובטח לך שתקבל עמלת סוכנות בעת יישום כל אחד מהשירותים של החברה שלנו. חברת אמון מוניות מצידה בתורה באתר האינטרנט שלה מידע על החברה שלך כשותפה שלנו.

אנו מצפים לפתח שיתוף פעולה מועיל הדדי!

שתף ברשתות חברתיות: