מוניות והסעות לנתב"ג

שירות הזמנת משלוחים

שירות שליחים מבית אמון מוניות
רבים מהישראלים נוטים לראות בחברתנו כחברה המבצעת הסעות עבור מגוון רחב של קהלים. לצד שירותי הקצה שלנו, יכולים לקוחות החברה ליהנות גם משירות שליחים מקצועי, מדויק, מהימן ומהיר.
אנו באמון מנויות רואים לנכון לאפשר ללקוחותינו שירות שליחים לכל נקודה בארץ בכל שעה משעות היממה. כשחברות שליחויות רבות מסיימות את משימותיהן לקראת שעות הערב, אנו באמון מוניות מעניקים שירות שליחים גם מעבר לשעות העבודה ומאפשרים, במקרים דחופים ובהולים, להעביר מסמכים או כל דבר אחר באופן יעיל ובטוח.

אילו סוגי משלוחים מזמינים מאיתנו לרוב:

  • משלוח מזוודות נשכחות בשדה התעופה;
  • משלוח מנות, מסמכים על העיקרון "מיד ליד";
  • משלוח מתנות, פרחים, עוגות, אוכל מוכן ושתייה.

יתרונות של שליח אקספרס
משלוח בישראל מחברת "אמון":

  • אנו עובדים 24/7, בחגים, בלילה;
  • אובדן מטען על ידי שירות שליחים בישראל אינו נכלל לחלוטין;
  • החבילה מועברת באופן אישי מיד ליד;
  • תשלום כמו למעשה במקום, כמו גם באתר באינטרנט.

משלוח מסמכים באמצעות שליחים בישראל

שירות שליחים לחברות
למול העובדה כי שירות השליחים של אמון מוניות פעיל לאורך כל שעות היממה, הדבר הופך את החברה לכזו שמסוגלת לספק שירות שליחויות עבור חברות ובתי עסק להם לקוחות, ספקים וקשר עם חברות מחו"ל הפועלות בשעות הפוכות.
במקרים אלו, בהם חברות ישראליות נאלצות להיות פעילות בשעות מאוחרות, הופכת אמון מוניות לשחקן משמעותי עבורם ביכולת לשנע, במידת הצורך, מסמכים לחתימה ושליחה באופן מיידי ובהול, בין אם מדובר על העברתם בתוך ישראל ובין אם בהעברה המסמכים או כל דבר אחר לנציג שנמצא בשדה התעופה.

שירות שליחים לאנשים פרטיים
לא פעם אנו נתקלים בלקוחות ישראלים המתארים ברשתות החברתיות כיצד חברות שליחויות שונות פעלו באופן מחפיר ולא מקצועי. בין אם מדובר על הגעה אליהם בשעות מאוחרות מעבר למה שסוכם, בקבלת חבילות שנפגמו לאורך הדרך ואף בהתנהגות מבזה ולא מכבדת מצד השליחים השונים.

המגע הישיר של נהגי המוניות וההסעות של אמון לקוחות במשך 20 שנים הביא את החברה להעמיד סטנדרט גבוה של שירות. כזה המכיר בעובדה כי לכל לקוח שעושה שימוש בשירות השליחים שלנו מגיע שירות מקצועי, יעיל ומדויק. כזה שיאפשר לו טווח זמן הגעה עם הנהג, שבו הוא עומד, ביכולת לקבל את המשלוח שלם ותקין, כשכל אלו מתקיימים תחת רמת שירות נעימה ולבבית.

איך להזמין שליח אקספרס
שירות בישראל?

להזמנת שליח בישראל יש להשתמש בטופס "הזמנת העברה".
לאחר מכן, נציג ייצור עמכם קשר בהקדם על מנת לברר את פרטי ההזמנה.
השליח יגיע אליכם בזמן המוסכם ויאסוף את החבילה
יציאה לנמען אפשרית מיד לאחר קבלת החבילה
לאחר השלמת ההזמנה, תקבל הודעת SMS על המסירה המוצלחת לטלפון שלך.
כדאי לזכור כי ניתן לשלם עבור השירות בכרטיס, אונליין באתר.

מחירים ותשלום עבור משלוח שליחים בישראל

העלות המדויקת של השליח מצוינת בצורת העברות ומחושבת על ידי המחשבון. מחיר משלוח שליחים בישראל תלוי במרחק. ניתן לשלם עבור שירותים אונליין באתר או עם קבלת החבילה. במילוי הטופס בצד ימין תגלו גם כמה עולה מונית בישראל אם אתם צריכים להסתובב בארץ.

בדוק מחיר

בניית המסלול נכשלה
יש למלא את כל השדות..
יש למלא את כל השדות..
זמן:
משקל מטען:
נסיעה נוספת
loading
שתף ברשתות חברתיות: