מוניות בנתניה והסביבה

050-444-5588

תגובות

לקוחות יקרים, אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה, ולקבל משוב קצר ממכם על רמת השירות הניתנה לכם

אליהו
אתם מספר 1 ! זאת הפעם השניה שאני נוסע ואין ספק ששירות כזה לא קיבתי באף חברה ! רק אמרתי את מספר הטיסה וכל השאר עשו למעני ! כולל איסוף מהבית וחישוב שאר הזמנים כך שלא אמתין יותר מדי זמן בנתב”ג. תודה רבה !
עדנה
ברצוני להודות לחברת מוניות אמון על שרות המסור והאדיב. החברה מספקת לילדיי הסעה בטוחה מידי יום לבהס ולגנים שמחה על שרות זה וממליצה בחום. תודה מכל הלב.
לירון
ברצוני להודות לחברת אמון בייחוד לאודי. הנני בעל עסק להחלפת כספים וניזקק למישלוחים מחוץ לעיר. המישלוחים מתבצעים ביעד ובזמן המבוקש ומגיעים בנאמנות וביטחון. אנו מודים לכם על השרות המסור והאדיב. שמחים לעבוד איתכםיישר כוח.
פראנק
שלום אזרחיי ישראל אני ובני מישפחתי מגיעים לישראל לחופשות בחגים. אנו מזמינים מראש נהג ומסלול טיולים מראש כמו כן הסעה מנתבג רצינו להודות על השרות בייחוד לאודי. ניפגש בפסח תודה על הכל.
בני צוקרמן
היי,מודה לכם על השירות המעולה שנתתם לי בעת שהותי בחו”ל, לא בכל יום פוגשים חברה אמינה ודינמית כמוכם. אספר את המקרה: פניתי למוניות אמון כדאי להשתמש בשירות המשלוחים שלהם על מינת לשלוח סל פרחים ומתנה לבית זוגתי ביום הולדת הנמצאת בערץ בעת שהותי בחו”ל, הנציג טיפל בי לשביעות רצוני המלאה, ביצעתי הזמנה ובאותו היום לאחר 4שעות (!!!) המשלוח התקבל אצלה בפתח דלת ביתה.אשתמש בכם שוב בעת הצורך!
שרית אפשטיין
לאחר שראיתי את שאר התגובות של הלקוחות המרוצים באתר לא יכולתי שלא לציין כי אני אחת מאותם לקוחות שנהנים בכל שבוע מאותו שירות טוב ואמין של של החברה הזאת ! ייש כח המשיכו כך והצליחו !

מחירון מוניות 2017

כמות המוניות שהוזמנו
284800