מוניות והסעות לנתב"ג

מוניות והסעות מירושלים לנתב"ג וחזרה

הנסיעה מירושלים לנתב"ג ולהפך מתרחשת כמעט בכל רגע נתון. עורק הנסיעה בין שתי נקודות אלו כולל כמובן את השימוש הרחב שעושים רבים במוניות ושירותי היסעים. אחת מהחברות המובילות והמוכרות בעורק נסיעה זה היא חברת "אמון” מוניות
 
בכתבה שלפניכם נעמיק אודות הכדאיות בנסיעה במונית מירושלים לשדה התעופה ולהפך באמצעות שירותי ההיסעים של "אמון מוניות", זאת תוך התייחסות למאפיינים השונים הנוגעים לנסיעה בין שתי נקודות אלו ואף בהשוואה לחלופות הקיימות.
 
ירושלים, כמטרופולין רחב (השני בגודלו בישראל אחרי מטרופולין תל אביב יפו) הכולל בתוכו יותר ממיליון תושבים, מבטא את הצורך והביקוש עבור הסעות ומונית מירושלים לנתבג, כשאלו דבר שבשגרה ומהווה עבורנו, ב"אמון מוניות", עיר ומטרופולין בה תושביה ומבקריה עושים שימוש רחב בשירות הסעות לנתב"ג מירושלים.
 
חשוב כמובן להדגיש כי במסגרת הניסיון הרב שיש לצוות הנהגים של, אתם, כלקוחות שלנו, תוכלו לקבל מידע מקיף ומהימן הנוגע לנסיעה לנתב"ג מירושלים ולהפך, תוך היכולת שלנו להעניק לכם הערכה מדויקת אודות זמני הנסיעה על גבי עורק זה, יחד עם מעקב שלנו אחר המתרחש באותו עורק, בין אם מדובר על שעות הפקקים הקבועות, שיפוצים ותיקונים המתקיימים בכבישים וכל דבר אחר שיש בו להשפיע על ציר ירושלים-נתב"ג.
  
גם כאן, מהניסיון המקצועי הרב שיש לנו, נהנים לקוחותינו, אשר נוכחים לראות כיצד צוות הנהגים שלנו עושה שימוש מושכל, נכון ומידתי בציר זה במקרים ובהם הנסיעה עליו כדאית וקצרה יותר.
 
שתי החלפות לנסיעה בין ירושלים לנתב"ג, לצד היצע הנסיעות של "אמון מוניות" המעניק שירות מלא של מוניות 24 שעות, הן השימוש באוטובוסים או השימוש ברכבת ישראל. 

השימוש באוטובוסים בנסיעה בין שתי נקודות אלו אינו פשוט. הקו הפעיל ביותר הוא קו 485 של חברת "אפיקים", כשקו זה כולל עצירה במספר תחנות ופעילותו לא מאפשרת ליהנות ממנו בכל הימים והשעות, מה שמוביל לכך שנוסעים רבים מירושלים נאלצים להתאים עצמם לשעות הקו, כשלא פעם הם יגיעו לשדה התעופה מספר רב של שעות לפני הטיסה.
 
שימוש ברכבת ישראל בין שתי הנקודות גם כן לא בלט עד כה לטובה. לצד העובדה כי הקו בין שתי הנקודות לא פעיל בחלק מהזמן, הפעלת הרכבת מירושלים ואליה בעייתית, לבטח כשמדובר על נסיעה ברכבת לירושלים, כשזו איטית ומסורבלת עם העליות לעיר.
 
איסוף מנתב"ג עם שלט
שירות מוניות מירושלים לנתב"ג בא לתת מענה כשירות מוניות עבור רבים המעדיפים נסיעה נוחה לקראת טיסתם או במידה ונחתו בישראל. כאן, בניגוד לצורך לחפש מונית לאחר שנחתתם בשדה התעופה, יחכה לכם נהג עם שלט, כשהוא מוכן וערוך עבורכם בצורה המושלמת, תוך התייחסות לבקשותיכם המוקדמות בנוגע לנסיעה ולאחסון הכבודה שלכם ברכב.
 
כמה זה עולה, מה המחיר מירושלים לנתב"ג
מיד נשאל עצמנו האם השימוש במונית או הסעה פרטית שווה בעצם את המחיר למול הזמן והנוחות אותם אנו מרוויחים. מחיר המונית או רכב גדול מירושלים לנתב"ג ובחזרה עומד כמובן בתעריפי הנסיעה של הרשות הארצית לתחבורה ציבורית. המחיר הסופי נקבע בהתאם לרכב שהזמנתם, כמות הנוסעים והכבודה ושעת ההזמנה, כשהמחיר הבסיסי למונית מתחיל מ-320 ש"ח לכיוון אחד.

האם יש עמלות נסתרות
אנו ב"אמון מוניות" פועלים באופן ישיר והוגן עם לקוחותינו ומבטיחים לכם שבשום שלב לא תמצאו עמלות נוספות לתשלום, מעבר למה שסוכם עליו מראש בהזמנה שביצעתם, בין אם זו בוצעה בטלפון ובין אם דרך האתר.
 
למי זה יותר מיועד
מוניות והסעות בין ירושלים לנתב"ג וחזרה מיועד לכל אדם המעוניין שנסיעה זו תעשה בצורה הנוחה והבטוחה ביותר. למי שמעוניין לאפשר לעצמו להתארגן לטיסה ולא להתעסק עם הכאב ראש של הגעה לשדה התעופה ברכב פרטי ולשלם סכומים גבוהים על חניית הרכב בחניונים בשדה.
 
רבים העושים שימוש במוניות לנתב”ג וחזרה זה הם תיירים המגיעים לישראל, כשבית המלון שלהם נמצא בירושלים. עבורם, הזמנה של הסעה דרך האתר שלנו מהירה, נוחה ופשוטה, כשהאתר מאפשר לתיירים מחו"ל לבצע ההזמנה באנגלית וברוסית.
 
איך זה עובד, איך מומלץ להזמין
כפי שציינו קודם, הזמנת שירות זה יכולה להיעשות בהזמנה טלפונית דרך האתר. נשמח אם לאחר ביצוע ההזמנה תוכלו לעדכן אותנו האם זו הייתה נוחה ומהירה וזאת בכדי שנוכל לשפר השירות דר. 

למה עדיף להזמין אצלנו
מהסיבה הפשוטה ביותר! אנו רואים בעבודה שלנו כאתגר שירותי מהמעלה הראשונה. כזה המאפשר לכלל לקוחותינו בארץ ובחו"ל שירותי הסעים רחב לכלל היעדים בארץ, תוך השאיפה ליצור בכל נסיעה את מרב הנוחות והבטיחות ובשמירה על רמת שירות גבוהה מצד הנהגים שלנו.
 
כמה מוקדם צריך להזמין
צי הרכבים של רחב מספיק על מנת לספק שירותי הסעה גם בטווח הבינוני והקצר. לצד זאת, קיימות תקופות של חופשות וחגים בהן קו ההסעות שלנו בין ירושלים לנתב"ג גדול בהזמנות ועל כן מומלץ לבצע הזמנה כמה שיותר מוקדם מהרגע בו יש לכם את זמני הטיסה.
 
איזה שירותים נוספים אנו יכולים להציע
חברתינו מאפשרת לנוסעים ליהנות ממערך רחב של שירותים נוספים. עבור תיירים המגיעים בפעם הראשונה לירושלים, האפשרות ליהנות מנהג צמוד עם מדריך אישי לאורך כל הימים בהם הם מבלים בירושלים והסביבה, הופכת את הטיול שלהם באזור לקל ונוח יותר, לבטח כשמדובר בנהג אדיב ושירותי שדובר את שפתם.
 
כיצד ניתן לקבל מידע נוסף
אתר האינטרנט שלנו מעניק לכם מידע רחב אודות שירות ההסעה הקיימים בו. אנו שוקדים בכל פעם להוסיף מידע חדש ורלוונטי ללקוחות והגולשים באתר וזאת בכדי לתת מראש מענה לשאלות מרכזיות. 
לצד זאת, ניתן ליצור עמנו קשר כל יום בין השעות 09:00 ל21:00 בטלפון 050-444-5588 ולקבל מידע נוסף לכל שאלה ותהייה הנוגעת לשירותי ההסעים שלנו.
 
האם ניתן לשלם באתר און ליין
בהחלט. אתר האינטרנט של "אמון מוניות" מאובטח ברמה גבוהה ומאפשר ביצוע הזמנה אונליין בצורה נוחה ומאובטחת. לאחר ביצוע ההזמנה אנו נשלח אליכם חשבונית עם פרטי ההזמנה, כשזו תשמש אתכם ביום הנסיעה. ניתן לבצע תשלום במזומן, אשראי, באמצעות פייפל או ביט.
 

השירותים שלנו

נסיעות לשדה התעופה
בדוק מחיר
מונית בין עירוניות
בדוק מחיר
נהג צמוד עם רכב
בדוק מחיר
משלוחים דחופים
בדוק מחיר
שתף ברשתות חברתיות:
Напишите нам