מוניות והסעות לנתב"ג

סיורים עם מדריך אישי

אנשים רבים חולמים לצאת לסיור מרגש בישראל: הם מחפשים את האתרים המרכזיים באינטרנט, עושים מסלולים וחושבים שבעוד כמה ימים הם יוכלו לראות את כל הדברים המעניינים ביותר. פשוט בלתי אפשרי לחקור את הארץ המדהימה הזו לבד - לכן אנו מציעים לכם טיולים פרטיים המאורגנים בהתאמה מלאה לרצונותיכם.

לא משנה אם תרצו לשוטט בין חורבות ערים ומקדשים עתיקים, או לבקר באתרי העלייה לרגל המרכזיים – המדריך שלנו יפתח עבורכם את מסלול התיירות הטוב ביותר. טיולים בודדים בישראל הם בדיוק מה שיאפשר לכם ליהנות ולחקור את כל המדינה שלנו.

מה אנחנו מציעים?

החברה שלנו מארגנת טיולים אישיים  הארץ המובטחת - איתנו תגלו את הפינות המעניינות ביותר במדינה מסבירת פנים זו. אנו יוצרים רק את התנאים הטובים ביותר עבור לקוחותינו:

  • מכוניות נוחות (סדאן, מיניוואן, מיניבוס);
  • מדריכים דוברי רוסית;
  • יציאה בכל שעה ובכל יום בשבוע;
  • אספקת הובלה בזמן - הנהגים שלנו אף פעם לא מאחרים;
  • טיולים לכל מקום בישראל (כולל סיורים מרגשים לים המלח);
  • מפגש בשדה התעופה והעברה למלון;
  • הסעה למרכז הרפואי בו אתה או קרוביך מטופלים;
  • מחירים נוחים - עלות השירותים שלנו נמוכה מזו של המתחרים.

עלות סיורים בודדים

רבים מתעניינים בשאלה: כמה עולים השירותים שלנו? העלות תלויה במסלול המיועד, במרחק הטיול ובמספר התיירים. כעת אנו מבצעים מבצע: סיור אישי ברכב יוקרתי (ל-4 אנשים) עם נהג אישי דובר רוסית מצוינת, ב-350 דולר בלבד. אינך חייב לנסוע באוטובוס מחניק עם תיירים אחרים - אנו מציעים רק תנאים ממדרגה ראשונה למנוחה טובה.

היכרות עם ישראל מבפנים היא קלה - התוכניות שלנו יעזרו לכם לראות הרבה מראות, להכיר לכם מנהגים ומנהגים, לספר מיתוסים ואגדות, לגלות מטבח ישראלי יוצא דופן ולהראות מסלולים שלא תוכלו לראות בעצמכם.

איך מזמינים טיול?

אורחים יקרים, להלן סיורים בישראל באנגלית. מכיוון שיש הרבה אפשרויות לטיולים, למשל, סיורים בודדים עם נהג ומדריך באדם אחד, עם מדריך נפרד, או פשוט לשכור נהג אישי עם רכב (אנחנו ממליצים) רק להראות לכם את המקומות, אז אנחנו לבקש ממך למלא את הטופס ולשלוח אותו אלינו. אז נוכל לשלוח לך הצעה מפורטת יותר. ככלל, זה לא לוקח יותר מ 24 שעות. ואם אתם מעוניינים במספר טיולים בו זמנית, ציינו אותם מיד בטקסט מופרד בפסיקים בשדה "שם הסיור", בהחלט נעניק הנחה. מזכירים לכם שהיציאה יכולה להיות בכל ימות השבוע וגם מכל פינה בישראל. חופשה נעימה בארץ הקודש!

שתף ברשתות חברתיות: